FAIL (the browser should render some flash content, not this).
 

Gerbiami kolegos,

 

Kompanijoje JURIST CONSULT GROUP (JCG) veikia  įmonių teisės, bankininkystės ir finansų, mokesčių teisės, nekilnojamojo turto sandorių, darbo teisės, prekių sertifikavimo ir legalizavimo, draudimo teisės,  transporto, jūrų ir muitinės teisės, migracijos teisės, šeimos teisės bei ginčų sprendimo praktikos grupės.

 

JURIST CONSULT GROUP (JCG) klientai yra tiek Lietuvos Respublikos, tiek užsienio valstybių fiziniai ir juridiniai asmenys. Šiuo metu JURIST CONSULT GROUP (JCG) klientai yra Lietuvos Respublikos įmonės, taip pat Lietuvos bei užsienio fiziniai asmenys, jaučiantys teisinės pagalbos poreikį Lietuvos Respublikoje. Vis daugėja į kompaniją besikreipiančių asmenų, kuriems reikalinga teisinė pagalba ne tik Lietuvos Respublikoje, bet ir kitose Europos šalyse bei šalyse, esančiose už Europos ribų.

 

Jei Jūsų kompanija teikia teisines paslaugas aukščiau nurodytose ar kitose teisės srityse ir (ar) manote, kad dėl savo vykdomos veiklos ar turimų žinių bei įgūdžių galite prisijungti prie mūsų komandos ir sėkmingai dirbti kartu, prašom parašykite mums savo įsivaizduojamo bendradarbiavimo schemą bei sąlygas.

 

Mes pasirengę priimti ir apsvarstyti Jūsų pasiūlymus.

 

Mielai lauksime iš Jūsų laiškų arba skambučių dėl bendradarbiavimo. Laiškus galite siųsti adresu: info@jcg.lt. Skambučiai priimami telefonu: + 370 68563053.